O salonie

Pomysł na założenie salonu kosmetycznego narodził się już w 2018 roku. Rozwijając swoje umiejętności z zakresu stylizacji paznokci i kosmetyki, chciałam stworzyć wyjątkowe miejsce, w którym Klienci mogliby poczuć się jak najlepiej dzięki profesjonalnej obsłudze i przyjaznej atmosferze.

Biorę udział w wielu szkoleniach, dzięki czemu jestem na bieżąco z najnowszymi trendami, produktami oraz technikami wykonywania zabiegów kosmetycznych.

Salon wyposażony jest w nowoczesny sprzęt, mający na celu zachowanie jak najwyższych standardów pracy. Jednym z urządzeń jest autoklaw Enbio S przeznaczony do sterylizacji narzędzi używanych przez stomatologów, chirurgów, podologów, kosmetyczki oraz studia tatuażu i piercingu. Autoklaw klasy B to jedyna metoda zapewniająca pełną skuteczność i bezpieczeństwo sterylizacji.

Od niedawna w naszym salonie zagościła piercerka. Jest specjalistką, wykonującą zabiegi piercingu z pasją i precyzją. Posiada szeroką wiedzę na temat różnych rodzajów piercingu oraz technik ich wykonywania, co pozwala zapewnić klientom bezpieczne i komfortowe doświadczenie. Zawsze stawia na najwyższe standardy higieny i dbałość o detale.  Jest również otwarta na sugestie i preferencje klientów, aby zapewnić im satysfakcję z efektu końcowego. Jeśli szukasz piercerki, która zadba o twój komfort i bezpieczeństwo podczas zabiegu, to zapraszamy do skorzystania z usług naszej specjalistki.

Jakość to coś co zadowala, a nawet zachwyca klientów.

William Edwards Deming